Zkontrolujte si prohlížeč

Tahle stránka má prověřit, že vám bude všechno fungovat správně a poradit, co dělat, kdyby tomu tak nebylo.

Funguje vám diakritika?

Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy.

Pokud zde místo sice podivné, nicméně české věty vidíte rozsypaný čaj, nepoznal váš prohlížeč kódování češtiny. Tyto stránky používají kódování unicode UTF-8.

Hýbou se vám obrázky

Následující obrázek by měl mít průhledné pozadí a měl by se vám postupně plynule vykreslovat. Obrázek se vykresluje v nekonečné smyčce. Pokud obrázek nevidíte, zkontrolujte, zda máte povolené jejich zobrazování.

Obr. 1: Lissajousův obrazec
Postupně se vykreslující Lissajousův obrazec.

Funguje Java script?

Zkuste odkrýt dva rámečky pod tímto odstavcem. Při prokliku jeden označí správnou a druhý špatnou odpověď. Pokud se vám je nepodaří zobrazit nebo budou nefunkční, zkontrolujte, zda máte povolený v prohlížeči Java script a ukládání cookies.

Zobrazit/skrýt rámečkyZobrazuje se matematika?

Tyto stránky obsahují větší množství matematických zápisů. Pro jejich správné zobrazení musíte mít povolené zobrazování obrázků, provádění Java scriptu a ukládání cookies. Následující vzorce (jakkoli jim nemusíte rozumět) by měly vypadat až na velikost stejně.

Používaný zápis Kontrolní obrázek
\[\varphi = \int_{\frac{\pi}{2}}^{\infty}\sin{\omega t + \vec{k}\cdot{}\vec{r}} \mathrm{d}t - 2\] Obrázek vzorce pro kontrolu. Může bát neostrý a jiné velikosti.